balikwwrd6Karnawał to czas radosnych zabaw. Tradycyjnie w tym okresie bawią się w naszym Ośrodku rodziny objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju. Co roku balik ma temat przewodni – w tym roku bawiliśmy się wśród postaci z bajek i baśni. Licznie przybyły na nasz bal królewny, ale nie zabrakło i innych znanych bajkowych bohaterów: była nawet Świnka Pepa i mały samochodzik z bajki o autach. W fantazyjnych strojach wystąpiły nie tylko dzieci, ale także niektórzy rodzice i cała kadra Zespołu WWRD. Wspaniałą muzykę do pląsania, skakania, kręcenia i bujania zapewnił DJ Heniu, czyli Henryk Wereda. Rodziców serdecznie powitała pani dyrektor Grażyna Michalczyk.
Dzieci i rodzice z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w konkursach o baśniowej tematyce. Była zabawa w Kopciuszka, oswajanie smoka, przyrządzanie magicznej mikstury z przypraw i pokonanie toru przeszkód, by obudzić śpiącą królewnę.
Nasz balik był jeszcze milszy i słodszy dzięki przywiezionym przez rodzicom smakowitym ciastom i słodyczom, które dodały wszystkim sił do dalszej zabawy po krótkiej przerwie.
Dzieci wróciły do domów pełne wrażeń, ze słodkimi prezentami i fantazyjnymi balonami w kształcie zwierzątek.
Dorośli już planują kolejne spotkanie.

 balikwwrd8balikwwrd2balikwwrd5balikwwrd9balikwwrd6balikwwrd1balikwwrd4balikwwrd7