przeg130 stycznia po raz pierwszy w Naszym Ośrodku odbył się „Przegląd Piosenki Filmowej" dla zespołu klas edukacyjno – terapeutycznych. Rozbrzmiały utwory znane z popularnych filmów fabularnych m.in. „Balladę o pancernych” znaną wszystkim częściej z tytułu „Deszcze niespokojne”, „Kiler”, „O mnie się nie martw”. A także z filmów animowanych takich jak „Przygody Kubusia Puchatka”, „Anastazja” czy też „Kraina Lodu”.

 Uczniowie po pieczołowitych przygotowaniach starali się mimo towarzyszącej im tremy zaprezentować najlepiej jak potrafili. I śmiało można powiedzieć, że swoim występem zachwycili wszystkich. Począwszy od Dyrekcji, Rodziców, a także nauczycieli i wychowawców poszczególnych klas! Dźwięki jakie rozbrzmiały na ośrodkowej auli sprawiły, że na twarzach gości pojawił się uśmiech, czasem nawet łzy wzruszenia i chęć wspólnego śpiewania z artystami.
Na koniec muzyczno – filmowego spotkania uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki, a wspólna zabawa zakończyła się podziękowaniem pani Dyrektor Ośrodka – Marii Tomaszewskiej dla wszystkich zaangażowanych.  Jak na każdym planie filmowym uroczystość zamknęli autorzy przeglądu p. Agnieszka Świtoniak i p. Dominika Chromiak symbolicznym „klapsem filmowym”.

przeg2

przeg4przeg5przeg7przeg6przeg8