Miło nam poinformować, że konkurs „Do szopy wszyscy…” został rozstrzygnięty. W tym roku zostały zgłoszone prace z dwóch przewidzianych kategorii wiekowych, dlatego w porozumieniu z Dyrekcją szkoły postanowiłyśmy wytypować zwycięzców w trzech nowych kategoriach.

I kategoria - klasy P:

Pierwsze miejsce zajęła klasa P1, która przygotowywała szopkę pod opieką Pani wychowawczyni Joanny Szorcz.

Szopka klasy P1 wykonana z papieru o nieregularnej strukturze. Wewnątrz niej znajdują się figurki gliniane. Na dachu szopki znajduje się duża gwiazda.

Drugie miejsce ex aequo zajęły klasy  P2 i  P6, które wykonywały szopki pod opieką Pań - Renaty Mielcarskiej i Sandry Fabiańskiej.

Szopka klasy P 2 wykonana z kartonu. Dach wykonany z waty. Wewnątrz na sianku znajdują się figurki Świętej Rodziny wykonane z rolek po papierze. W tle widoczna gwiazda.

szopki 2021 3

Kategoria II - klasy SPDP
Zwyciężyła szopka klasy 1D (pracę uczniów zgłosiła wychowawczyni - Pani Kamila Grobelska)

Szopka klas SPDP wykonana z papieru. W kartonowym otwartym pudełku znajduje się na papierowej podstawie Święta Rodzina wykonana z papieru i orzechów włoskich. Po lewej stronie obok postaci położona gwiazda pomalowana na złoty kolor. Nad nią gwiazda wykonana z papieru.

III kategoria - Liceum
Zwyciężył Szymon Stańczyk z klasy 2a LO
 Szopka wykonana przez ucznia z klasy 2a LO. To szopka zamknięta w świecącym słoiku. Święta Rodzina znajduje się w tle siedząc na mchu, obok postaci Maryi kawałek zielonej gałązki choinki. A tuż przed postaciami siedzą dwie owieczki.

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po powrocie uczniów do szkoły po przerwie Świątecznej.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców i Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej za ufundowanie nagród.