zdjęcie AniUczniowie klasy drugiej kucharzy Anna Sikora i Dominik Iwański zdobyli główne nagrody w konkursie fotograficznym UCZEŃ W AKCJI, pod hasłem „HYBRYDOWO – ZAWODOWO” organizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu.
Dominik zajął II miejsce z pracą pt. "Zręczny kucharz". Ania zajęła ex aequo III miejsce z pracą pt. "Zapraszam do stołu".
Celem konkursu było budowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego i technicznego oraz promocja zawodów, w których kształci się młodzież.
Konkurs adresowany był do uczniów Szkół ponadpodstawowych
z obszaru działań CWRKDIZ w Poznaniu tj. miasta Poznania i 11 powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, średzkiego, śremskiego, szamotulskiego, wolsztyńskiego i wrzesińskiego.
Prace konkursowe miały przedstawiać proces i efekty nauki w wybranym zawodzie.