SzopkaJak co roku chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową "Do szopy wszyscy”.

W konkursie można uczestniczyć indywidualnie lub w ramach grupy klasowej. Technika wykonania pracy jest dowolna, prosimy jednak, aby podczas przygotowania szopki wykonać 3 zdjęcia dokumentujące pracę (jej poszczególne etapy) oraz na koniec 1 zdjęcie autora (autorów) pracy wraz z gotową szopką (w sumie 4 zdjęcia).
Zdjęcia prac prosimy nadsyłać drogą e-mailową do 17.12. 2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nagrody główne zostaną wręczone w czterech kategoriach:
• Klasy 1-3 Szkoły Podstawowej,
• Klasy 4-8 Szkoły Podstawowej,
• Klasy Szkół Ponadpodstawowych (Liceum i Szkoły Branżowej)
• Zespół Klas Edukacyjno-Terapeutycznych wraz ze Szkołą Przysposabiającą do Pracy.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22.12.2021r. na stronie internetowej Ośrodka, a przekazanie nagród odbędzie się po przerwie świątecznej.

Życzymy dużo radości przy pracy oraz powodzenia!
p. Joanna Krause
p. Dominika Maćkowiak