grafika na rozpoczęcie roku szkolnegoRozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022  Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się 1 września o godzinie 11:00. Podczas sprzyjającej pogody odbędzie się w Parku Orientacji Przestrzennej, jeśli będzie padać na holu Ośrodka. Później wychowawcy klas spotykają się z uczniami w przydzielonych klasach. Spotkanie Dyrekcji z rodzicami odbędzie się również w sali gimnastycznej, tuż po zakończeniu uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Rodzice uczniów proszeni są o wejście do sali od strony Parku Orientacji Przestrzennej. Rodziców, opiekunów i osoby trzecie podczas udziału w spotkaniu z Dyrekcją obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja rąk. Wychowankowie internatu mogą przyjechać do Ośrodka 31 sierpnia (wtorek) od godziny 14:00. Ośrodek zapewnia wyżywienie od 1 września. Bardzo się cieszymy, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze. Do zobaczenia!