Bardzo miło nam ogłosić, że nauczycielki matermatyki Pani Magdalena Ciesielska i Pani Maria Kaźmierczak – Kaliszan zostały nominowane do nagrody IDOL w kategorii edukacja.
Panie w ramach programu „mPotęga” Stworzyszenia "Pomóż Dziecku Niewidomemu" finansowanego przez Fundację mBanku stworzyły projekty w ramach, których powstały metematyczne gry „Figurki” i „Bingo brajl” dla uczniów z dysfunckją wzroku. Nasi uczniowie biorąc aktywny udział podczas tworzenia gier mieli możliwość utrwalać wiadomości z matematyki w innowacyjny sposób. Warto również przypomnieć, że obecnie, nasi uczniowie w ramach trzeciego projektu tworzą jedyny w swoim rodzaju wielozmysłowy kalendarz.
Konkurs IDOL organizowany jest przez Fundację Szansa dla Niewidomych, by wyróżnić i docenić szczególne zaangażowanie w działalność dla dobra środowiska osób niewidomych i słabowidzących.
Serdecznie zachęcamy do oddania głosu na stronie internetowej:
(każdy głos oddany przez stronę wymaga kliknięcia w link, który przychodzi na podany przez Państwa adres e-mail).
Głosowanie trwa do 4 czerwca.