drzwiotwarteW naszym Ośrodku wszystkie drzwi są zawsze otwarte dla zainteresowanych. Jednak 28 marca, będą otwarte w sposób szczególny. Wszyscy chętni będą mogli zajrzeć nawet tam, gdzie podczas normalnych, szkolnych dni zajrzeć się nie da.
Pracownie specjalistyczne, gabinety terapeutyczne, szkolne klasy oraz grupy i świetlice internackie będą do Państwa dyspozycji w sobotę 28 marca od 10.30 do 14.00.
Zobaczą Państwo Ośrodek oraz wszystkie jego skarby i zasoby edukacyjne pod opieką uczniów, nauczycieli, wychowawców.
Jeżeli jesteś pedagogiem, psychologiem, studentem, nauczycielem, rodzicem lub opiekunem dziecka z dysfunkcjami wzroku czy zwyczajnie - jeśli interesuje Państwa proces i metody edukacji dzieci niewidomych i słabowidzących - ZAPRASZAMY!
Oprócz materiałów promocyjnych związanych z naszym Ośrodkiem otrzymają Państwo w trakcie wizyty, w wersji cyfrowej zestaw gotowych do druku reliefowego podręczników i materiałów uzupełniających potrzebnych lub wręcz niezbędnych dla Państwa dziecka lub podopiecznego. Dodatkowo otrzymają Państwo zestaw literatury tyflologicznej na temat pracy z dzieckiem z dysfunkcjami wzroku. Będą mogli Państwo zabrać ze sobą przygotowaną specjalnie dla dzieci niewidomych mini bibliotekę z nagraniami liniowymi i binauralnymi dźwięków, które można wykorzystać w pracy z dzieckiem z dysfunkcją wzroku.

Po feriach 11 lutego pojawi się szczegółowy program i cała oferta jaką chcemy Państwu przedstawić. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.