Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy na V Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Dźwiękowym, które odbędą się w dniach 27-28.10.2017r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. Na zawody zaproszone zostały wszystkie Ośrodki dla Dzieci Niewidomych w Polsce. Tytuły mistrzowskie będzie można zdobyć w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej, w debla. Tenis Stołowy Dźwiękowy stworzony został z myślą o osobach niewidomych, jednakże zasady gry umożliwiają rywalizację również słabowidzącym i widzącym. Ta nowa gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli polskich Ośrodków dla Dzieci Niewidomych. Docelowo gra będzie prezentowana również poza granicami naszego kraju. Tenis Stołowy Dźwiękowy spełnia szereg funkcji terapeutycznych i rewalidacyjnych. Ćwiczy echolokację, rozwija małą motorykę i koordynację słuchowo-ruchową. Kształtuje i rozwija cierpliwość oraz wytrwałość, wzmacnia poczucie własnej wartości i uczy odpowiedzialności za drużynę oraz pomaga przełamywać własne słabości. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszego zaproszenia i zaszczycicie nas swoją obecnością podczas tak ważnego dla nas wydarzenia.

Kontakt do organizatora zawodów i twórcy dyscypliny:
Leszek Szmaj
tel.: 604 190 088