Francja miting03W dniach 27.05 - 1.06. 2017 dwójka naszych uczniów : Kinga Przewoźna i Inga Biernat reprezentowała nasz kraj podczas Paris Charlety 2017 World Para Athletics Grand Prix. W imprezie wystąpiło blisko 450 sportowców z 30 krajów. Podczas pobytu w Paryżu przeprowdzone zostały specjalistyczne badania okulistyczne (określenie klasy startowej), co wiąże się z otrzymaniem licencji IPC (Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego). Obie otrzymały klasę T13 i w niej wystartowały. Kinga w biegu na 100m była druga , a Inga trzecia. Natomiast na 200m Inga trzecia  a Kinga czwarta. Obie znacznie poprawiły swoje rekordy życiowe. Atrakcją był pierwszy w życiu przelot samolotem na trasie Warszwa - Paryż i poznanie ciekawych miejsc w stolicy Francji. Docelową imprezą będą Mistrzostwa Świata w sierpniu bieżącego roku.