Święta Bożego Narodzenia to czas, do przeżywania którego w szczególny sposób się przygotowujemy. Choć w tym roku po raz pierwszy od blisko 20 lat nie spotkamy się przy wspólnym stole podczas Wigilii Ośrodkowej, a na korytarzach podczas przerw nie będą rozbrzmiewać kolędy i pastorałki, to jednak chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową "Do szopy wszyscy".

Technika wykonania pracy jest dowolna, prosimy jednak, aby podczas przygotowania szopki wykonać 3 zdjęcia dokumentujące pracę (jej poszczególne etapy) oraz na koniec 1 zdjęcie autora pracy wraz z gotową szopką.

W tym roku Dyrekcja Ośrodka wybierze laureatów nagrody głównej z klas:
• 1-3 Szkoły Podstawowej,
• 4-8 Szkoły Podstawowej,
• Szkół Ponadpodstawowych (Liceum i Szkoły Branżowej)
• Zespołu Klas Edukacyjno-Terapeutycznych wraz ze Szkołą SPdP.

Zdjęcia prac prosimy nadsyłać drogą e-mailową do 17.12. 2020 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21.12.2020 na stronie Ośrodka, a przekazanie nagród odbędzie się po powrocie na zajęcia do Ośrodka.

Kochani, jednocześnie pragniemy podziękować za to, że chętnie bierzecie udział w konkursie i mamy nadzieję, że mimo trudności weźmiecie udział również w szóstej edycji konkursu, choć tym razem w formie zdalnej.

Życzymy dużo radości przy pracy oraz powodzenia!
p. Joanna Krause
p. Dominika Maćkowiak