Przed nami kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań, z jakimi do tej pory nikt z nas nie miał do czynienia, a którym wspólnie musimy stawić czoła. Mam nadzieję, że będzie to czas nie tylko wytężonej nauki i pracy, ale także poszukiwań własnych dróg rozwoju, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania zainteresowań.
Drodzy Uczniowie, mam nadzieję, że po okresie wakacyjnego wypoczynku z zapałem i ciekawością przystąpicie do zdobywania wiedzy. Chciałbym, żebyście jak najlepiej wykorzystali wszystkie szanse, jakie daje Wam Ośrodek.
Nauczycielom i Pracownikom życzę, by rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 był okresem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne osiągniecia dydaktyczne i wychowawcze. Niech podejmowany trud stanie się dla Państwa źródłem zadowolenia oraz radości i wdzięczności Uczniów.
Rodzicom życzę, aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech nasz Ośrodek będzie dla Państwa miejscem bezpiecznym i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami.
Wszystkim życzę zdrowia i pomyślności zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a także udanego roku szkolnego 2020/21.

Bartłomiej Maternicki