Od dnia 15 czerwca rusza rekrutacja do Szkoły Podstawowych i Szkół Ponadpodstawowych w Ośrodku. Z uwagi na nadal trwający stan zagrożenia pandemią prosimy rodziców kandydatów do szkół w Ośrodku o składanie dokumentów według poniższych wytycznych:
1) przesłanie dokumentów w wersji elektronicznej na adres:
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kandydaci do Szkoły Podstawowej)
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kandydaci do Szkół Ponadpodstawowych)
- lub na e-maila sekretariatu głównego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekomendujemy wydrukowanie dokumentów z naszej strony internetowej Ośrodka, wypełnienie ich podpisanie i przesłanie w formie skanów.
2) pocztą tradycyjną
3) składając dokumenty do specjalnie wyznaczonego miejsca znajdującego się przy portierni Ośrodka (prosimy składać komplet dokumentów w opisanej imieniem i nazwiskiem teczce)
W momencie ustabilizowania sytuacji będzie można składać dokumenty osobiście, o czym zostaną Państwo powiadomieni osobnym komunikatem.