plakatSerdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia naszej placówki w dniu 17 marca 2018 roku. Będziecie mieli Państwo okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej placówki, porozmawiania z uczniami, nauczycielami i specjalistami. Czekamy na Państwa od godziny 11. Poniżej przedstawiamy program Dnia Otwartego.

11.00-Spotkanie w auli Ośrodka. Występ wychowanków Ośrodka. Prezentacja placówki 11.30 Zwiedzanie placówki: szkoły (podstawowa, branżowa I stopnia, przysposabiająca do pracy i liceum ogólnokształcące), pracownie specjalistyczne, internat. Konsultacje indywidualne z nauczycielami i specjalistami.
12.00-Poczęstunek przygotowany przez uczniów szkoły zawodowej w Domku Ogrodnika.

Spotkaniu towarzyszą:
- wystawa wyrobów tapicerowanych naszych uczniów;
- wystawa wyrobów wikliniarskich;
- pokaz pracowni garncarskiej;
- pokaz zajęć z robotyki;
- pokaz strzelectwa laserowego dla niewidomych;
- pokaz zajęć harcerstwa i zuchów;
- kiermasz wiosenno-wielkanocnych wytworów naszych wychowanków.

Od godziny 11.00 można zwiedzać unikatowy na skalę europejską Park Orientacji będący jednocześnie placem zabaw dla najmłodszych wychowanków Ośrodka.
Jeżeli Państwa dziecko nie będzie miało ochoty spacerować z Państwem może uczestniczyć w tym czasie w zajęciach przygotowanych przez naszych nauczycieli (od godziny 11. 00 do 13.00) . Jeżeli Państwa dziecko jest w wieku 0 -6 lat to zapraszamy na spotkanie z Zespołem Wczesnego Wspomagania Rozwoju i uczestnictwo w zajęciach dla dzieci, które nie rozpoczęły jeszcze nauki w szkole.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 61) 8120 486, (61) 8126 505