DSC04857Wyrażamy serdeczne podziękowanie za udział w uroczystości z okazji Jubileuszu 70-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. Jesteśmy wdzięczni za dołączenie do zaszczytnego Grona Gości, którzy swoją obecnością uhonorowali uroczystość oraz podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszego Ośrodka. Dzień ten był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionego czasu, osiągnięć i sukcesów. Był to czas na wyrażenie uznania i podziękowania za zaangażowanie, wytrwałość i pracę włożoną w wychowanie i kształcenie kolejnych pokoleń wychowanków, z których jesteśmy dumni, dlatego raz jeszcze dziękujemy za przybycie i współtworzenie historii Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach.

Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i wychowankowie.