levocza orientacja11Po raz kolejny młodzież z naszego Ośrodka uczestniczyła w warsztach z orientacji przestrzennej organizowanych przez szkołę dla niewidomych w Levoczy. Miejscem tegorocznego spotkania był pensjonat Gejdak w Ruźomberoku na zboczach Wielkiej Fatry. Była to 17 edycja tej imprezy. Dla nas bylo to ósme spotkanie. Oprócz uczniów z Levoczy w zajęciach rywalizowały dzieci z Bratysławy, Liberca, Litovela i my. Ośrodek w tych zajęciach reprezentowali Wiktoria Wędzińska, Adam Chmielewski dla których byl to pierwszy pobyt poza Polską i Jakub Sobczuk. Razem w zajęciach wzięło udział trzydzieści uczniów niewidomych i pietnastu opiekunów i instruktorów. Opiekunami wyjazdu byli Magdalena Szajek i Wiesław Pawlak.